У рамках заходів університету, приурочених Дням науки-2015, на історичному факультеті відбувся круглий стіл «Студентська наука: від ідеї до результату». Захід організовано з метою вивчення та поширення результатів наукових досліджень студентів-істориків та сприяння залученню обдарованої студентської молоді до науково-дослідницької роботи.

2014-2015 навчальний рік став як ніколи успішним для студентів-істориків. Вони зуміли збагатити славу факультету нашого університету перемогами у Міжнародних турнірах, Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, Всеукраїнських олімпіадах. Зрозуміло, що їхні враження від цих наукових заходів та отриманий досвід цікаві для викладачів та студентів. Тому під час засідання круглого столу, модератором якого стала доцент кафедри історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін Галина Гордієнко, переможці та їхні наукові керівники цікаво і змістовно розповідали студентам І і ІІ курсів про підготовку та участь у наукових змаганнях. Ділилися своїми переживаннями, враженнями, знайомствами та цінними порадами. Учасники круглого столу намагалися з’ясувати секрет успіхів студентів-істориків.

По завершенню заходу декан факультету, професор Тетяна Кузнець нагородила переможців грамотами.