Коли наприкінці жовтня минулого року УДПУ імені Павла Тичини друге відвідали представники Гірськолижної школи «Буковель», їх головною метою був відбір кандидатів на посаду асистент-інструктора з гірських лиж та для роботи в Bukovel Ski School.

Більше 70 студентів прослухали курс лекцій і склали іспити. Найкращі вихованці факультету фізичного виховання Роман Ромашин, Микола Черній, Євгеній Білей, Володимир Вовченко, Вікторія Сосновська, Олександр Чорний отримають роботу в Гірськолижній школі «Буковель».

Напередодні нового 2015 року наші студенти офіційно розпочали проходження практики в Гірськолижному курорті “Буковель” на посадах інструктора початкового рівня. Робочий день наших студентів розпочинався з ранішнього шикування, а упродовж дня вони навчали клієнтів початкового рівня їзди на лижах. Всі наші асистенти-інструктори зарекомендували себе як відповідальні, цілеспрямовані, трудолюбиві. А ще наші спортсмени встановили рекорд з відпрацьованих годин.