Наприкінці жовтня на міському стадіоні відбувся чемпіонат Умані з легкої атлетики, у якому взяли участь спортсмени УДПУ імені Павла Тичини, а також Уманського національного університету садівництва, гуманітарно-педагогічного, медичного, агротехнічного коледжів, аграрного ліцею, дитячо-юнацької спортивної школи. Всього у змаганнях взяли участь 155 спортсменів, котрі змагались в усіх видах легкої атлетики.

Чемпіонами осіннього чемпіонату міста стали наші студенти: біг 1500 м (дівчата) - Катерина Богуш; стрибки у довжину з розбігу (дівчата) - Людмила Ткаченко, (юнаки) - Микола Коновал; метання молота (дівчата) - Лідія Провозіна. У естафеті 4х100 м наші обидві команди, дівчат та юнаків збодули перемогу.

Вітаємо! Щиро бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків!