На спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини упродовж трьох днів відбувались змагання з міні-футболу на Кубок ректора. (Рішення про його започаткування й традиційне проведення було прийнято нинішнього року керівництвом університету та спортивним клубом).
Отож, у дебютному турнірі з міні-футболу на Кубок ректора взяло участь 10 збірних команд університету: Інституту економіки та бізнес-освіти; факультетів — історичного; природничо-географічного; іноземних мов; української філології; соціальної та психологічної освіти; професійної та технологічної освіти; фізики, математики та інформатики; мистецтв; фізичного виховання; збірна команда іноземних студентів (Туркменістан).
Згідно положення змагань, турнір проходив упродовж трьох днів. Команди грали між собою на вибуття і до фіналу пройшли лише дві із них.
Більшість факультетів з відповідальністю поставились до підготовки до ігор та із задоволенням взяли участь у турнірі. Сюрпризом для всіх стала гра збірної команди Інституту економіки та бізнес-освіти. На початку футбольних баталій ця команда не зовсім впевнено показувала свою майстерність, але потім з кожною грою демонструвала все кращий і кращий результат, обігравши збірні команди факультету фізики, математики та інформатики та студентів іноземців з Туркменістану, а в півфіналі здобула перемогу у сильної команди історичного факультету.
У фіналі, який видався на славу, зустрілись команди Інституту економіки та бізнес-освіти та факультету фізичного виховання. Кожна з команд бажала для себе перемоги, тому футболісти грали з великою відповідальністю та обережністю. Вболівальники обох команд з напруженістю чекали результату. Перший гол святкували фізкультурники, після перерви дочекалися свого голу і економісти, зрівнявши рахунок 1:1, а всередині тайму навіть повели в рахунку 1:2. Як не намагались футболісти факультету фізичного виховання забити гол, м’яч не хотів залітати у ворота суперника! І лише на останній хвилині зустрічі, коли фізкультурники змінили воротаря на гравця в полі, кращий гравець турніру Роман Потапов зрівняв рахунок 2:2 і цим дав шанс своїй команді. За регламентом турніру, в разі нічиєї, команди пробивали 6-тиметрові удари. Тут збірна факультету фізичного виховання виявилась сильнішою та влучнішою, вигравши з рахунком 3:2 та ставши першим володарем Кубка ректора.
Ректор університету Олександр Безлюдний з радістю спостерігав за грою, за ентузіазмом та волею до перемоги у обох команд.
Під час нагородження після закінчення фінальної гри Олександр Іванович подякував всім студентам, керівникам факультетів та організаторам за участь у турнірі, чудову гру, а також вручив всім збірним командам подяки та грамоти. Ректор вручив особисту нагороду кращому гравцю турніру Роману Потапову, а команді переможцю — медалі та Кубок.
Тепер факультет фізичного виховання упродовж року володітиме Кубком ректора. До речі, згідно положення, команда, яка володітиме три рази поспіль Кубком, має право залишити його собі назавжди.