Минулого тижня мешканці гуртожитків взяли участь у цікавому і неординарному заході «Двобій гуртожитків». Назва «Двобій» є символічною, бо ніякої битви не відбулося, а навпаки – дружня атмосфера панувала протягом всього конкурсного тижня.
Першого дня було проведено акцію «У нас чисто». Дійсно, в кімнатах було ідеально чисто.
Протягом наступних двох днів проводилися «Звані вечері». У вівторок гостей зустрічали мешканці гуртожитку №2, а в середу господарями були студенти гуртожитку №1. Вражало розмаїття втілених у життя задумів. Домінуючою під час прийомів була українська тематика.
До організації зустрічі гостей і складання меню господарі обох гуртожитків поставились дуже відповідально і креативно. Продумали все до дрібниць: декорації приміщень, сервірування столів, одяг. Головним було не лише гарно оформити святковий стіл і приготувати смачні страви, але й після закінчення кожної званої вечері виставити оцінки господарям.
Останнього конкурсного дня студенти створювали фотоколажі про життя в своїх гуртожитках. Переможці будуть оголошенні наступного тижня.