Інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочав роботу над проєктом «Українсько-польська молодіжна школа сталого туризму «Подорожуй і поважай!», який фінансується Українсько-Польською Радою обмінів молоддю.

Проєкт має на меті створення платформи співробітництва для вільного обміну ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн у сфері розвитку сталого туризму.

Створення такої молодіжної школи сталого туризму сприятиме зміцненню міжкультурного діалогу України та Польщі, поглибленню дружніх відносин, отриманню знань та вивченню польського досвіду у сфері туризму, збільшенню активності молоді в суспільному житті, поширенню європейських цінностей та їх інтеграції в українську культуру.

Проєкт має соціально-економічний ефект, адже завдяки йому є можливість заохотити молодь до розвитку сталого туризму громади; відкрити широкий доступ до культурних цінностей та інформаційних ресурсів.

Реалізація проєкту також підвищить вплив української культури на світовий туристичний, культурний процес та дозволить відкрити нові форми і напрями туристичного, молодіжного обміну.

Подорожуй і поважай 1

Подорожуй і поважай 2