Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Миколайко Володимир Валерійович
Науковий ступінь:
кандидат педагогічних наук
Посада:
проректор з міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку, доцент
Email:
v.mykolaiko@udpu.edu.ua

Миколайко Володимир Валерійович –  проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук.

 

Народився 14 вересня 1989 р. в місті Умань Черкаської області.

У 2011 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Фізика» та отримав кваліфікацію вчителя фізики та інформатики.

У 2013 році здобув спеціальність «Фінанси і Кредит» Інституту економіки та бізнес-освіти.

Розпочав свою трудову діяльність в 2011 році вчителем фізики Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області.

З 2013 по 2015 рік працював вчителем фізики Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області.

З 2013 року засновник міжнародної компанії Євро-Умань, яка є учасником холдингу Viza Staff International.

В період з 2015 по 2019 рік навчався в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Кандидат педагогічних наук з лютого 2020 р.

Наукова діяльність пов’язана з проблематикою вдосконалення продуктивного навчання фізики в закладах загальної середньої освіти.

Автор понад 30 публікацій, серед яких навчальні посібники, методичні рекомендації, статті в наукових збірниках і журналах.