27 жовтня у міському Будинку культури відбувся Звіт університету перед уманчанами на честь його 80-річчя.

На зустріч з колективом університету завітали керівники підприємств і організацій міста та району, спонсори, директори шкіл, вчителі, випускники університету, гості міста.

Серед почесних гостей – міський голова, колишній випускник університету Юрій Іванович Бодров та генеральний директор ВАТ «Уманьферммаш» Анатолій Васильович Ліпкан.

З доповіддю про сьогодення університету та перспективи його розвитку виступила ректор – доктор педагогічних наук, професор Наталія Семенівна Побірченко.

На високому виконавському рівні відбувся святковий концерт, який подарували гостям творчі колективи університету:

• український народний хор «Кобзар» (кер. Анатолій Купчик);

• жіночий академічний хор «Юність» (кер. заслужений працівник культури України Леонід Ятло);

• ансамбль народного танцю «Яворина» (кер. Сергій Куценко);

• інструментальний ансамбль «Музичні візерунки» (кер. Тетяна Радзивіл);

• ансамбль сучасного танцю «Візаві» (кер. Людмила Андрощук);

• гурт «Гонта» – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик;

• інструментальний ансамбль «Акварелі» (кер. лауреат Міжнародного конкурсу Віра Калабська);

• фольклорний ансамбль «Софія» (кер. заслужений працівник культури України Василь Семенчук);

• солісти-вокалісти – лауреати Всеукраїнських фестивалів і конкурсів Надія Балдинюк та Олександр Осадчий;

• талановита студентська молодь – Алла Чухрій, Юлія Струць, Тетяна Хоменко.

Учасники торжеств із задоволенням переглянули святкову виставку, на якій був представлений науковий доробок та художні твори викладачів і студентів університету.