Шановні колеги, співробітники, студенти!

Щиро вдячний за високу активність під час виборів ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Сподіваюсь на нашу майбутню плідну співпрацю і вірю, що спільними зусиллями ми й надалі будемо розвивати наш університет, утверджуючи його високий імідж на державному та міжнародному рівнях.

Символічно, що вибори відбулись напередодні величного свята, Воскресіння Христового, свята, що єднає усіх нас навколо вічних заповідей любові, добра, взаємодопомоги і всепрощення.

Щиросердечно вітаю Вас з цим світлим і радісним днем! Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, радості, добра, миру та Божої благодаті. Нехай Господня ласка зігріває Вас і Ваші родини, додає сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля добробуту і процвітання рідної України.

З Великоднем!

З повагою, Олександр Безлюдний