Ректор університету, професор Олександр Безлюдний зустрівся із студентами-боксерами, які нещодавно стали призерами Чемпіонату України з боксу. На зустрічі були присутні заслужений тренер України з боксу Віктор Петриченко, декан факультету фізичного виховання Сергій Ящук та керівник спортивного клубу УДПУ імені Павла Тичини Володимир Щербина.

Кращими спортсменами стали: Анастасія Коваленко, Данило Лозан, Дмитро Колісніченко, Ігор Семончук, Арсеній Резніченко, Анастасія Желада. Кращим боксером Турніру став Данило Лозан.

Вітаючи спортсменів, Олександр Іванович привітав студентів-боксерів із вагомими перемогами та зазначив, що професорсько-викладацький та студентський колективи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пишаються здобутками своїх спортсменів та бажають в подальшому нових перемог!

Університет пишається своїми чемпіонами!