У Львові пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок 2023 року. В змаганнях взяли участь студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, боксерського клубу «АРЕС» та ШВСМ.

Ректор університету, професор Олександр Безлюдний щиросердно привітав переможців та висловив переконання, що спорт є не лише засобом фізичного вдосконалення, але й інструментом культивування важливих цінностей, таких як дисципліна, відданість та командний дух.

Кожен удар, тренування, раунд є втіленням вашої майстерності та витримки, неспростовним свідченням непохитного характеру та безсумнівним доказом внутрішньої міці.

Бажаємо вам нестримного ентузіазму, невичерпної енергії та безмежної впевненості у власних можливостях. Нехай кожен бій стане захоплюючим викликом, а невтомні зусилля увінчаються новим вражаючим тріумфом на рингу.

Бажаємо подальших успіхів та великих перемог у вашій спортивній кар’єрі!