В рамках угоди про творчу співпрацю на природничо-географічному факультеті відбулася зустріч колективу викладачів та студентів з провідним науковцем в галузі зоології, директором Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена НАН України, член-кореспондентом Національної академії наук України Акімовим Ігорем Андрійовичем.

Студенти першого курсу мали нагоду прослухати лекцію на тему: «Розвиток зоологічної науки на сучасному етапі» та ознайомитися з науковими матеріалами, зібраними нашим гостем під час експедицій до країн різних континентів.

Під час зустрічі з викладачами природничо-географічного факультету Ігор Андрійович презентував та подарував наукові праці співробітників Інституту та взяв участь в обговоренні питань щодо місця сучасних проблем розвитку зоології у змісті навчальних програм загальноосвітньої школи.