6 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Багато щирих, теплих побажань прозвучало на адресу прекрасного жіноцтва від ректора університету, професора, Заслуженого працівника освіти України Олександра Безлюдного та голови профспілкового комітету, доцента Валентина Хитрука.

Святкову атмосферу створили творчі колективи університету: чоловічий гурт «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина, ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), хореографічний колектив «Іnspiration» (керівник – Анастасія Криворотенко), ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Прозвучали пісні у виконанні Юлії Гурак, Марії Павлишиної, Яни Денисової та Влади Шевченко, а Максим Турчинський  прочитав гуморески Павла Глазового (керівник – Наталія Алексеєва).

Концертну програму вели Максим Турчинський та Владислав Березовський. Звукорежисер  – Олег Гончар. Режисер-постановник святкової програми – начальник Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» Наталія Алексеєва.