Жіноча збірна з футболу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прибула до Китаю для участі у другому університетському чемпіонаті світу у м. Ченьду. Організатором чемпіонату є Міжнародна федерація університетського спорту (FISU), Федерація університетського спорту Китаю.

З 21 по 31 жовтня 2023 року найкращі університетські футбольні команди змагатимуться, щоб стати наступними переможцями Кубка світу FISU. Після триденної подорожі наша команда пройшла акредитацію та розпочала тренування. Перша гра відбудеться 22 жовтня. Суперниками нашої команди стануть збірні Бразилії, Франції та Таїланду.

Університетська спільнота вболіває за команду та зичить блискучої гри і гідної перемоги.

Разом до Перемоги!