Десять років пройшло з того часу, як на Майдані у Києві перемогли Гідність і Свобода.

Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплатили і продовжують платити українці за свій європейський вибір. І ми ніколи не здамося, не відступимо, не зрадимо пам’ять героїв. Ми будемо стояти до остаточної Перемоги.

Представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із громадськістю міста віддали дань пам'яті Героям Небесної Сотні.

В пам’ять про загиблих на Майдані та жертв російсько-української війни учасники мітингу поклали квіти, запалили «свічки пам’яті», молодь встановила ангелочки біля пам’ятника.

Сьогодні в університеті пройшла низка тематичних заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У вестибюлі нового корпусу студенти факультету мистецтв оформили інсталяцію, присвячену подіям на Майдані.

Хай вічною буде слава Героїв України!

Низький уклін Героям і їхнім родинам!