Для Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вже стало традицією відзначати зарядкою-флешмобом Всесвітній день здоров’я. Так, 7 квітня о 11.00 перед новим корпусом під музичний супровід студенти різних факультетів університету із задоволенням провели колективну розминку і сфотографувалися. Цим юнаки і дівчата показали, що ми є здоровою та сильною нацією, можемо згуртуватися та бути дружніми не зважаючи ні на що.

Організатори заходу нагадали всім, що здоровим бути модно, і лише здорова людина може сповна насолодитися всіма перевагами нашого дивовижного життя. Власне, головною метою флешмобу були популяризація здорового способу життя та привернення уваги студентської молоді до фізичної культури і масових видів спорту.

Захід вийшов веселим і цікавим, усі присутні отримали масу позитиву та гарний настрій на весь день.