Нещодавно із друку вийшла монографія «Зброя в інформаційній війні» кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Богдана Чорномаза.

Монографія укладена з розрахунком для магістрантів історичних та філософських факультетів з метою розширення меж пізнання історії України в рамках освітньої програми Жана Моне. В анотації до монографії зазначено, що ознайомлення і використання в системі освіти України засад програми Жана Моне, як креативного методу, сприятиме підвищенню знань українського студентства.

Усі бажаючі познайомитися із монографією можуть звернутися до університетської книгозбірні.

Богдан Чорномаз. Зброя в інформаційній війні: монографія / Богдан Чорнмаз. – К.: Талком, 2020. – 92с.