Завідувач кафедри психології, доктор психологічних наук, професор Олександр Сафін відповідно до наказу Міністра оборони України Степана Полторака нагороджений відзнакою Міністерства оборони «За сприяння Збройним Силам України».

Шановний Олександре Джамільовичу! Колектив університету щиро вітає Вас із почесною нагородою та бажає невичерпного оптимізму, фізичних і моральних сил для успішної реалізації задуманого, нових проектів та завдань.

Запорукою одержання високої державної нагороди стали Ваш високий професіоналізм, активна життєва позиція та непереборне бажання працювати на благо нашої держави.

Щиро зичимо Вам міцного здоров`я, творчого натхнення та подальших успішних кроків у справі зміцнення Збройних Сил України!

Студрада