Завершилася Міжнародна школа «Selected issues in the field of science for humanities" (09-12.04.2024, Поронін, Республіка Польща), організована Університетом імені Адама Міцкевича.

Участь в школі взяли студентки українських ЗВО: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницького національного технічного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Харківського національного університету внутрішніх справ, Херсонського державного університету, Хмельницького національного університету.

Представниками від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були студентка історичного факультету Саміра Бучок та директор Польського культурно-освітнього центру, в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання проф. Ігор Кривошея.