1 жовтня у Регіональному центрі навчання іноземних мов факультету іноземної філології пройшло засідання круглого столу «Сучасні тенденції навчання іноземних мов у Росії та Україні».

У засіданні взяли участь старший викладач кафедри іноземних мов Інституту недеструктивного контролю Томського політехнічного університету (Росія) та викладачі факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час роботи відбулося обговорення сучасних підходів до викладання англійської мови на немовних спеціальностях та можливостей спільної організації та проведення Інтернет-олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей.

Викладачі університету мали можливість під час презентації ознайомитися із діяльністю Томського політехнічного університету (Росія) та обговорити можливих варіантів співпраці (наукові конференції, збірники наукових праць, тощо).