25 квітня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки творчих робіт студентів і викладачів кафедри образотворчого мистецтва та мистецької педагогіки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що вже стала традиційною.

На відкриття виставки завітали високоповажні гості: заступник голови Уманської районної держадміністрації Рогальський Сергій Владиславович, заступник голови Уманської районної ради Швець Валентина Іванівна, завідуюча відділом культури міста Гейко Тетяна Миколаївна, головний архітектор міста Умані Лісаченко Віктор Михайлович, проректор з гуманітарних питань УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович, декан мистецько-педагогічного факультету університету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна, відомі уманські митці Шевчук Олександр Степанович, Клещар Геннадій Анатолійович, Крижанівський Віталій Серафимович та багато інших.

Виставку відкрив проректор з проректор з гуманітарних питань УДПУ Балдинюк Д.І., відзначивши високу майстерність та творчість митців, адже аматори його величності Мистецтва виставили найкращі свої роботи – художні твори різних жанрів, форм, художніх технік. Виставка – це подія у культурному і мистецькому житті міста.

Експозиція виставки налічує близько сотні робіт, виконаних у різних художніх техніках: живописні (олія, гуаш, пастель, акварель), графічні (олівець, туш, перо, сангіна) роботи, декоративний розпис, писанки, мальованки, ляльки-мотанки, вишивка, кераміка, роботи з бісеру, а також флористика, соломка.

На виставці представлені роботи як нинішніх студентів, так і роботи випускників: Віктора Лисинюка, Наталі Луценко, Олени Одноволової, Юлії Александрович, Ірини Заболотньої та інших.

Щиро вдячні гостинним господарям державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»: директору Мельничуку Олександру Вікторовичу, Сорокіній Людмилі Вікторівні та всім їхнім колегам, які допомагали в організації виставки.

Виставка експонуватиметься протягом місяця. Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва уманчан та гостей міста відвідати творчу виставку. А у фотогалереї нашого сайту ви матимете змогу відвідати виставку віртуально.