З 21 по 28 листопада 2011 р. в корпусі № 3 (поруч з читальною залою) проходить книжкова виставка, приурочена трагічній сторінці у житті нашої країни і всього людства − Дню пам’яті жертв голодомору. Організовано експозицію «Свіча пам’яті» та відкритий перегляд книг, документів, матеріалів, фотодокументів, світлин, які засвідчують цю страшну сторінку історії українського народу.

Наукова бібліотека університету запрошує викладачів та студентів познайомитись з матеріалами, що представлені, та вшанувати пам’ять мільйонів жертв геноциду 1932-1933 років, запаливши свічу пам’яті в своїх домівках 24 листопада. Страшна трагедія, що спіткала український народ 78 років тому, відгомін якої суспільство відчуває і сьогодні, назавжди залишиться в пам’яті нащадків, у серцях усіх поколінь.