15-16 червня на базі факультету фізики, математики та інформатики УДПУ відбудеться тренінг «Формування вміння критично оцінювати ресурси Інтернету».

Тренінг проводитиме Дементієвська Ніна Петрівна, науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, міжнародний тренер і експерт освітніх програм Intel.

На тренінгу будуть розглянуті такі питання:

• Еволюція Інтернет-ризиків і загроз. Відповідальне і безпечне використання Інтернету в навчальній діяльності учнів і вчителів.
  • Інструменти оцінювання надійності сайтів і достовірності інформації.
  • Встановлення автентичності зображень в Інтернет-статтях.
  • Техніки пропаганди і маніпуляцій в ЗМІ.
  • Врахування вікових особливостей учнів при формуванні і оцінюванні вмінь і компетентностей щодо критичного оцінювання веб-ресурсів.
  • Формувальне оцінювання вмінь і компетентностей учнів: інструменти і методика використання.
  • Ознайомлення з Бібліотекою інструментів оцінювання умінь і компетентностей, критичного мислення.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Для реєстрації необхідно звертатися за номером телефону 0962935022 (Ільніцька Катерина Сергіївна).