5 квітня 2019 року з 8:00 до 16:00 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини запрошує випускників закладів загальної середньої освіти та студентів  ЗВО І-ІІ рівня акредитації на день відкритих дверей.

Випускники матимуть можливість відвідати безкоштовні пробні сесії ЗНО з української мови і літератури, експрес-курси підготовки до ЗНО з усіх предметів, що виносяться на конкурс.

Абітурієнти також зможуть ознайомитися з новаціями вступної кампанії 2019 року, презентаціями освітніх програм за ступенями «Бакалавр» та «Магістр», програм подвійного диплома, отримати індивідуальні профорієнтаційні консультації та пройти комп’ютерну профдіагностику з метою визначення перспективного напрямку при виборі майбутньої професії.