Шановні колеги, вчителі! Факультет української філології, Міжвідомчий науково-дослідний центр прикладної лінгвістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж запрошують до участі в роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури», який відбудеться 03 лютого 2016 року.

Робота семінару планується за такими напрямами:

1. Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.
  2. Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури.
  3. Психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Оргкомітет семінару розміщуватиме матеріали на Web-сторінці за адресою:conference.ml. За результатами семінару буде надруковано збірник матеріалів.

Термін подання матеріалів – до 15 лютого 2016 року.

Інформаційний лист семінару link