Завершився XX Всеукраїнський учнівський турнір юних інформатиків, який проходив на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасники Турніру з різних регіонів України доводили право називатися кращими юними інформатиками. Здобутий в межах Турніру досвід стане для кожного учасника фундаментом для подальших творчих звершень та перемог.

Детальніше на сайті

Вітаємо шановних учасників та їх керівників із успішним завершенням турніру.

Ви – інтелектуальний потенціал країни і світу! Ви маєте унікальну можливість не лише бути активними користувачами досягнень в галузі інформатики та програмування, але й самим створювати програмні продукти та брати участь у розробці різноманітних цікавих ІТ-проєктів, творити зміни на благо суспільства та майбутнього. Бажаємо Вам творчих звершень, спраги до нових знань! Не втрачайте ентузіазму та радійте кожному відкриттю.

Дякуємо Збройним силам України! Слава Україні! Героям слава!