Шановні колеги, співробітники та студенти!
Від щирого серця вітаю Вас із Різдвом Христовим!

Нині християни східного обряду святкують велику подію — народження Ісуса Христа у Віфлеємі, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. У цей радісний день, коли торжествують Небо і Земля, коли особливо помітна Божа присутність, коли кожну українську оселю тішить багатоголосся різдвяних колядок, нехай суперечки, прикрощі та жалі йдуть у минуле, а найкращі спогади зігрівають душу ласкавим теплом.

Дорогі друзі! Зичу усім вам відзначити різдвяні свята в духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю. Хай збудуться гарні задуми і сподівання, а розуміння, підтримка рідних і пошанування колег та друзів додадуть для цього нових сил та натхнення.

Щастя вам, злагоди та добробуту, оптимізму і наснаги, а ще – смачної куті та гучних колядок! Нехай світло Віфлеємської зорі, що сповістило світу про народження Спасителя, осяває ваш шлях, дарує віру, надію та любов вашим серцям!

Зі щирою повагою, ректор університету,
професор Олександр Безлюдний