5 грудня в актовій залі нового корпусу УДПУ відбувся концерт, приурочений 22 річниці Збройних Сил України. У святковій залі були присутніми курсанти, офіцери та гості (минулого року вперше за історію свого існування наш університет започаткував військову підготовку студентів, які стали курсантами факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії міста Одеси та кафедри військової підготовки Сумського університету).

Всіх присутніх від імені ректора Наталії Побірченко та від себе особисто привітали: перший проректор Олександр Безлюдний, завідувач відділу військової підготовки, підполковник Ігор Горбонос та начальник Уманського гарнізону Василь Цимбал. Найкращі курсанти були нагороджені грамотами за високі досягнення в навчанні за програмою підготовки офіцерів запасу.

На адресу всіх присутніх звучало безліч доброзичних вітань та щирих побажань, а гарним подарунком для них став святковий концерт, підготовлений творчими колективами університету.