1 липня урочисто відмічався 10-річний ювілей від дня заснування факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса).

Серед численних поздоровлень прозвучали щирі вітання від ректора Уманського педагогічного університету Наталії Побірченко.

Починаючи з березня 2012 року 70 студентів нашого університету навчаються при військовій академії м. Одеси за програмою підготовки офіцерів запасу на десантному та загальновійськовому напрямках підготовки. Навчання триватиме 2,5 роки. По закінченню студенти отримають первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу та, при бажанні, зможуть проходити службу в ЗС України на офіцерських посадах.

Факультет підготовки офіцерів запасу - відома кузня офіцерських кадрів, де високі слова "офіцерська честь", "мужність", "відвага" із красивої метафори перетворюються на зриму реальність. Випускники факультету щорічно поповнюють офіцерський корпус країни, стаючи військовою елітою, красою і гордістю нашої Держави.

Маємо сподівання, що і наші студенти на польових заняттях, стрільбищах і танкодромах сформуються як професійні захисники Вітчизни, освоять премудрості військової науки, зможуть стати продовжувачами традицій національної військової школи.