Підбито підсумки конкурсу «Кращий читач року», який упродовж року серед студентів проводила бібліотека УДПУ імені Павла Тичини з метою популяризації книги та читання, для відродження, підтримки в молоді інтересу до самобутньої історії рідного краю, розвитку народних і культурних традицій, історичної спадковості поколінь та виховання громадської свідомості.

За результатами конкурсу нагороджено переможців у кількох номінаціях. Перемогу у номінації «Кількість відвідування бібліотеки» вибороли Левенець Наталія, Цибулько Альона (факультет української філології), Уманська Тетяна, Муквич Вікторія, Дядюк Ольга (природничо-географічний факультет), Саморуха Олег, Омельчук Владислава (економічний факультет), Медушевський Владислав (факультет фізичного виховання).

У категорії «Чисельність опрацьованої літератури» кращими стали Коржовська Вікторія (історичний факультет), Редько Тетяна, Твердохліб Ольга, Журавко Тетяна (факультет дошкільної та корекційної освіти), Панченко Катерина (технолого-педагогічний факультет), Зайцева Анастасія (економічний факультет), Долінська Ілона (факультет початкової освіти).

Стрижак Олена, Гурський Ігор (факультет іноземної філології), Павлище Анастасія (природничо-географічний факультет), Рябоконь Дарія (історичний факультет), Заєць Наталія (факультет дошкільної та корекційної освіти), Качур Вікторія (мистецько-педагогічний факультет) виявилися кращими у номінації «Різноманітність прочитаної літератури».

Визначалися переможці і за «Активність відвідування читальних залів» - Коваль Вікторія, Поляніцький Ярослав (факультет соціальної та психологічної освіти), Невеля Катерина, Половинчук Ганна (фізико-математичний факультет).

За «Участь у масових заходах та акціях» нагороджені Кружільний Юрій (історичний факультет), Плива Анастасія (природничо-географічний факультет), Дацько Роман (факультет соціальної та психологічної освіти).

У номінації «Вихованість, комунікабельність, культура поведінки та мовлення» відзначено всіх користувачів!

Конкурс закінчився, та читачів, як завжди, радо зустрінуть у стінах бібліотеки!