За доброю традицією УДПУ в урочистій обстановці пройшло вручення сертифікатів слухачам довузівської підготовки, які упродовж шести місяців під керівництвом досвідчених викладачів готувалися до складання незалежного оцінювання якості освіти.

Сертифікати отримали 200 слухачів, які разом з батьками приїхали з шести областей України, щоб відзначити свою першу перемогу на цікавому шляху пізнання та становлення на професійній ниві. Знання, отримані під час навчання, стануть майбутнім абітурієнтам у нагоді при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України.

На урочистий захід були запрошені представники адміністрації університету, директори інститутів, декани факультетів, викладачі. Символічний сертифікат про завершення підготовки вручив слухачам перший проректор університету Олександр Безлюдний. Багато теплих слів випускникам було сказано викладачами курсів довузівської підготовки, завідувач довузівської підготовки Світлана Цимбал-Слатвінська привітала слухачів із завершенням навчання та побажала подальших відкриттів у просторах науки.

Гарний настрій майбутнім абітурієнтам та їх батьками дарували творчі колективи університету народний аматорський гурт «Гонта» у складі заслужених працівників культури України Петра Волошина, Валентина Купчика, Василя Семенчука, народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Людмили Андрощук, рок-група «Оріон», студентка мистецько-педагогічного факультету Яна Замрій та гості нашого університету - хореографічний ансамбль «Нова Ера» під керівництвом Вікторії Лозинської.

Зберігаючи кращі традиції наукових шкіл, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, де завжди панує дух шляхетності, доброчесності, вільнодумства та новаторства, відкриває перед абітурієнтами двері у майбутнє, дає змогу сповна розкрити свій потенціал та самореалізуватися.