26-28 березня за сприяння Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці відбувся освітній семінар у м. Будапешт (Угорщина), в якому взяли участь доцент кафедри філософії та суспільствознавства Любов Шачковська та ст. викладач кафедри практики іноземних мов Людмила Загоруйко. Захід був організований із метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти.

Програма семінару передбачала візит до Центрально-Європейського Університету та Університету Андроши, де учасники мали змогу дізнатися про стипендії для навчання у провідних Європейських ВНЗ та грантові програми міжнародних фондів для проведення наукових досліджень.

З професорами Паулем Рое та Джоаною Ренк-Рое

Також у рамках заходу учасники відвідали науковий семінар професора Пауля Рое на тему «Виклик основам дисциплін через методологічне дослідження викладання і навчання» (Центрально-Європейський Університет) та брифінг на тему правових і організаційних моментів проживання та навчання у Європі.

Семінар закінчився екскурсійною програмою з оглядом об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.