22 листопада в м. Умань відбувся траурний мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, в якому взяли участь представники УДПУ, і в першу чергу студенти та викладачі історичного факультету.

Кому, як не історикам знати про масштаби страшної біди української нації у XX сторіччі. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. У 1932-1933 роках в результаті радянської політики хлібозаготівель і примусової колективізації, ліквідації “куркульства” як класу, знищення “ворожих елементів” від голоду в Україні померли мільйони жителів.

Учасники мітингу зібралися біля пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій в нашому місті, вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти і свічки до підніжжя монумента.

Скорботну пам’ятну дату — День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій УДПУ відзначає разом з усією Україною з 1998 року.