В рамках відзначення Дня Захисника України громадськість міста, ветерани війни, учасники АТО, представники влади, організацій, підприємств м. Умань, делегації навчальних закладів міста віддали шану усім захисникам українських кордонів.

До складу делегації увійшов і представник Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, студент природничо-географічного факультету Ігор Шевчук, який успішно закінчив навчання на військовій кафедрі Одеської військової академії в 2015 році.

В ці жовтневі дні кожен із нас намагався вшанувати захисників, що стояли і стоять на чатах оборони миру та спокою рідної країни, які загинули, віддали життя за незалежність, територіальну цілісність України.

Слава героям Уманщини, слава героям України та вічна пам'ять героям, які віддали своє життя Батьківщину.