На факультеті дошкільної та спеціальної освіти днями відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід формування особистості дошкільника», у роботі якої взяли участь науковці Львівського національного університету імені Івана Франка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Криворізького державного педагогічного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та ін.

З вітальним словом виступила декан факультету, професор кафедри спеціальної освіти Ірина Демченко.

Предметом обговорення учасників конференції стали актуальні питання дошкільної освіти, зокрема: особливості діяльності сучасного управління, валеологічний супровід формування особистості дошкільника; як уберегти дитину від викрадення; емоційний розвиток дошкільників в умовах сім’ї та ін.

У рамках конференції відбувся майстер-клас «Палітра емоцій», який провела практичний психолог вищої категорії, арт-терапевт Ірина Мартинюк.