23 травня студентсько-викладацький колектив університету на чолі з ректором Наталією Побірченко щиро вітав у своїх стінах гостей з Польщі. До нашого навчального закладу завітали представники Вищої Менеджерської Школи в м. Легніце – проректор з міжнародної діяльності пані Агнєшка Павлак-Воланін, Маріуш Воланін та Зузанна Дубравська, які ознайомилися з історією нашого навчального закладу, відвідали науково-дослідні лабораторії та центри університету.

Метою візиту була презентація програми магістерських студій Вищої Менеджерської Школи в м. Легніце для студентів УДПУ. Завдяки угоді про співпрацю, підписаної на початку травня, 50 наших випускники мають чудову можливість продовжити навчання в магістратурі Вищої Менеджерської Школи в м. Легніце за різними спеціальностями: управління освітніми закладами, управління персоналом, управління засобами інформації тощо. Така пропозиція викликала неабияке зацікавлення з боку студентської молоді.