Сьогодні до великої студентської родини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доєдналися першокурсники.

На першокурсників чекали зустрічі з науково-педагогічним колективом, кураторами, новими друзями. На факультетах проходять посвяти у студентство, різноманітні зустрічі, квести, вступні лекції, знайомство з матеріально-технічною базою університету.

Дорогі першокурсники! Бажаємо вам бути завжди впевненими у своїх силах, твердо крокувати дорогою знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Ми переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому. Нехай усі ваші старання і зусилля наблизять нашу Перемогу, а усі ми разом будемо примножувати університетські традиції та надбання!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати, навчатися, займатися спортом.

Віват, першокурсники!