З нагоди відзначення професійного свята освітянам Черкаської області вручили почесні нагороди.

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітає першого проректора, професора кафедри технологічної освіти Андрія Гедзика з отриманням Обласної премії імені О.А.Захаренка до Дня працівників освіти.

Щирі вітання університетська спільнота адресує декану факультету інженерно-педагогічної освіти, професору кафедри професійної освіти та технологій за профілями Станіславу Ткачуку з нагоди отримання Почесної грамоти Черкаської обласної військової адміністрації до Дня працівників освіти.

Шановні колеги! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, оптимізму, творчої наснаги, добробуту, мирного неба, вагомих здобутків на освітянській ниві!