Сердечно вітаємо зі святом – Міжнародним Днем науки – всіх науковців: викладачів та майбутніх вчених – студентів та аспірантів університету, якими по праву пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

Це свято органічно увійшло в наше університетське життя, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці.

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури, твориться імідж університету.

Від усього серця бажаємо вам незгасної творчої енергії, благополуччя, оптимізму. Щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам та Вашим родинам.

Нових вам відкриттів і звершень на славу її величності Науки, на славу України.

Ректорат, науковий відділ, відділ аспірантури та докторантури, профком