На І Європейських іграх, які наразі проходять в Баку, студент УДПУ імені Павла Тичини, бронзовий призер Чемпіонату Європи 2014 Василь Шуптар поповнив скарбничку збірної України черговою нагородою.

В останній день змагань з вільної боротьби у категорії до 61 кг наш спортсмен завоював бронзову медаль, впевнено здолавши болгарського спортсмена, чемпіона світу 2006 року Радослава Вєлікова. Загальний рахунок матчу 4:0 яскраво засвідчує явну перевагу українця.

Приємно зазначити, що серед українських вільників Василь Шуптар продемонстрував найкращий результат. Пишаємося здобутками нашого студента-спортсмена.

Щиро вітаємо Василя із успішним результатом на Євроолімпіаді й бажаємо міцного здоров’я, подальших вдалих виступів та нових перемог на міжнародній арені!