10 січня Президент України Віктор Ющенко в рамках робочої поїздки на Черкащину переглянув творчий звіт майстрів мистецтв і художніх колективів Черкаської області «Тії слави козацької вовік не забудем». У рамках заходу Президент вручив державні нагороди діячам мистецтв області.

Указом Президента України № 1105/2009 «Про нагородження працівників культури і мистецтв Черкаської області» за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецької спадщини України, високу професійну майстерність та активну участь у проведенні Фестивалю мистецтв України присвоєні почесні звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»:

КУПЧИКУ Валентину Анатолійовичу – художньому керівникові вокального тріо «Гонта» студентського клубу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

ВОЛОШИНУ Петру Миколайовичу – учасникові вокального тріо «Гонта»;

СЕМЕНЧУКУ Василю Васильовичу – учасникові вокального тріо «Гонта».

Щиро вітаємо наше знамените тріо з високими державними нагородами, зичимо нових творчих звершень!