Студент факультету фізичного виховання УДПУ, актор театру драми і комедії (художній керівник Наталія Алексеєва) отримав диплом лауреата першої премії за участь у ХV Міжнародному конкурсі-фестивалі виконавців гумору і сатири, музичного фольклору. Авторитетне журі конкурсу, який щорічно проходить в Одесі та присвячується українському актору, гумористу і майстру художнього слова Андрію Сові, високо оцінило виступ талановитого юнака.

Режисер Народного театру драми і комедії УДПУ, заслужений працівник  культури України, Наталія Алексеєва була нагороджена дипломом «За високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».

Вітаємо із перемогою Максима Турчинського та його художнього керівника Наталію Алексеєву. Бажаємо нових успіхів та досягнень на творчій ниві! Дякуємо голові профспілкового комітету УДПУ Валентину Хитруку та декану факультету фізичного виховання Сергію Ящуку за фінансову підтримку.