Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, актор народного театру драми і комедії Максим Турчинський успішно виступив на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняний настрій 2018», що проходив в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса).

На розсуд журі Максим представив уривок із поеми Тараса Шевченка «Сон», гуморески Павла Глазового, а також свій авторський вірш. Тож у двох номінаціях із художнього читання – гумористичному та авторському – наш студент посів І місце та був нагороджений золотими медалями.

Вітаємо із перемогою Максима Турчинського та його художнього керівника - режисера студентського народного театру драми і комедії, Заслуженого працівника культури України Наталію Алексеєву. Нових успіхів та досягнень на творчій ниві!