З нагоди Дня незалежності України Президент Петро Порошенко підписав Указ про «Про відзначення державними нагородами України». Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Коваль Валентині Олександрівні, декану факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

В Указі сказано: «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Валентину Олександрівну із високим визнанням і зичимо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих успіхів у здійсненні всього задуманого на довгі-довгі роки та нових здобутків у професійній діяльності й наукових пошуках. Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри і життєвих сил, а Ваша енергія, багатий досвід, інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо рідного університету, України та її громадян!