На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у рамках творчого проекту «Тріумф-Fest» відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна», у якому взяли участь колективи з різних куточків України —  понад 600 учасників із Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської, Кіровоградської, Запорізької, Харківської, Київської, Черкаської областей.

Дві нагороди тріум–festу вибороли студенти факультету мистецтв нашого університету. Гран-Прі у номінації «Інструментальне мистецтво» здобула Єлена Васич (флейта, викладач Руслан Мельниченко) та ІІ місце посів Владислав Мельник (контрабас, викладач Олена Коваленко).

Із великим успіхом у номінації «Сучасна хореографія» виступив народний аматорський ансамбль сучасного танцю УДПУ «Візаві» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Людмили Андрощук. У результаті — цей високомайстерний колектив зайняв І місце.

У номінації «Вокал» І місце вибороли студент факультету фізики, математики та інформатики Вепа Джораєв та студентка факультету мистецтв Анастасія Третяченко (викладач Валентин Купчик).

Цього ж дня на сцені Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся IІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global-Dance», у якому взяли участь хореографічні колективи з Київської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької та Миколаївської областей. На розгляд журі було представлено понад 120 хореографічних композицій у номінаціях «народний», «сучасний» та «класичний» танець.

Одним із учасників фестивалю-конкурсу став народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Сергія Куценка.

Ансамбль «Яворина» виборов два дипломи переможців І ступеня, а саме головне — отримав найвищу нагороду Гран-Прі IІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Global-Dance».

Вітаємо переможців із блискучими результатами! Бажаємо подальших успіхів та творчих злетів!