13-14 грудня у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбувся ІІ (очний) етап ІV Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених.
Конкурс складався з двох етапів. На І (заочний) етап Конкурсу було подано 27 науково-дослідних робіт з України (25) та Канади (2). За результатами рецензування науково-дослідних робіт на очний тур Конкурсу запрошено 22 учасники.
Протягом двох конкурсних днів учасники очного туру захищали науково-дослідні роботи, виконували завдання інтернет-олімпіад з українознавства та української мови.
Студентка V курсу факультету української філології нашого університету Мар’яна Маранда здобула І місце.
Вітаємо Мар’яну та її наукового керівника професора Наталію Сивачук із перемогою. Бажаємо нових творчих звершень!