1 

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Сердечно вітаємо із професійним святом усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу! 

Сьогодні окремі слова привітань адресуємо науково-педагогічному та студентському колективам факультету мистецтв, факультету інженерно-педагогічної освіти та української філології. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності, адже ви примножуєте здобутки нашого університету та велич рідного краю. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, емоційністю, яскравим колоритом та невичерпною енергією.

Також щирі слова вітань адресуємо учасникам творчих колективів університету та їхнім керівникам, які і сьогодні продовжують презентувати українську культуру, беручи активну участь у міжнародних конкурсах, благодійних заходах, фестивалях та підтримують ЗСУ. Сердечно вдячні Вам за активну культурно-просвітницьку діяльність, збереження національних традицій та патріотизм.

З нагоди професійного свята щиро зичимо вам, шановні працівники культури, аматори та майстри народного мистецтва, міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість і життєві перемоги!

Миру і безпеки нам всім!

Ректорат
Профком
Студрада

Пресцентр УДПУ