Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиросердечно вітає вас із професійним святом!

Особливі слова подяки та вітання адресуємо  факультету дошкільної та спеціальної освіти, фахівцям Центру розвитку дитини університету. Ваш професіоналізм і високе покликання виховувати молоде покоління майбутніх вихователів служать підняттю престижу професії педагога дошкільного навчального закладу.

Впевнені, що Ваші знання, наполеглива праця та педагогічна майстерність стануть основою формування щасливого майбутнього української нації.

З нагоди свята бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинної злагоди, творчих успіхів та професійних досягнень. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю від спілкування із вихованцями!

Студрада