За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної педагогічної освіти та підготовку висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів медаллю «Григорій Сковорода» Національної академії педагогічних наук України нагороджений Володимир Григорович Кузь - визнаний авторитет у царині науки, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, завідувач кафедри дошкільної педагогіки та психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Колектив університету вітає Вас, шановний Володимире Григоровичу, з почесною нагородою. Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвого і творчого довголіття, оптимізму та благополуччя, щедрої долі та нових творчих здобутків і в ім’я Української держави.

Студрада