Студентка третього курсу факультету іноземних мов Юлія Гурак стала переможницею ІІ (обласного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Її творча робота (науковий керівник — доктор педагогічних наук, доцент Ірина Кучеренко) удостоєна Диплома І ступеня.

Конкурсна робота студентки факультету української філології Марини Король (наукові керівники — кандидати філологічних наук, доценти Василь Денисюк та Ірина Гонца) відзначена Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо переможців та викладачів, які здійснювали їх підготовку, бажаємо подальших наукових здобутків та звершень задля виконання основної мети конкурсу знавців української мови імені відомого мецената Петра Яцика ‒ затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.